Jan Paweł II w Asyżu. Prezentujemy nagranie z watykańskiego archiwum
Zdjęcie: Opoka
Dziś po raz pierwszy do Asyżu uda się Leon XIV. W 1982 r. w 800-lecie urodzin św. Franciszka pielgrzymował tam Jan Paweł II. W watykańskim archiwum zachowało się nagranie wygłoszonej w Asyżu homilii. Nazywano Cię Biedaczyną, a przecież jesteś jednym z tych, którzy najszczodrzej obdarowują innych – mówił przy grobie Franciszka polski papież.

7 miesięcy temu




![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)








