Iran zaatakował amerykańskie bazy w Katarze. Wcześniej baza Al Udeid została ewakuowana
Zdjęcie: Opoka
Iran wystrzelił sześć rakiet w kierunku amerykańskiej bazy Al Udeid w Katarze – poinformował w poniedziałek portal Axios. Media donosiły o wybuchach w okolicy katarskiej stolicy Ad-Dauhy. Według Reutersa nad bazą działają systemy obrony przeciwlotniczej.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









