Trzecia Niedziela Adwentu dla wspólnoty naszej Parafii, a szczególnie dla Liturgicznej Służby Ołtarza, była wyjątkowym dniem. Podczas Mszy św. o godzinie 12.00 czterech kandydatów: Jan, Adam, Kacper i Oliwier otrzymali komże. Zanim jednak założyli nowe stroje liturgiczne, uroczyście wyrazili chęć służenia Chrystusowi i wspólnocie parafialnej oraz gotowość do pobożnego i sumiennego wykonywania swoich obowiązków.
Cała nasza wspólnota – wraz z Księdzem Proboszczem Sebastianem – uczestnicząca we Mszy Świętej, modliła się za naszych nowych ministrantów, którzy z wielką euforią i niewielką tremą powiększyli grono Liturgicznej Służby Ołtarza.
Serdecznie gratulujemy nowym ministrantom i ich rodzicom. Życzymy Wam drodzy ministranci, aby służba przy ołtarzu nigdy się Wam nie znudziła, a była nieustanną euforią służenia Jezusowi Chrystusowi.
Dziękujemy pani Aleksandrze Konopka za wykonane zdjęcia.


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)









