Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA w Madrycie
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA 1000 na kortach ziemnych w Madrycie. Rozstawiona z numerem jeden polska tenisistka wygrała z Rosjanką Weroniką Kudermietową (nr 12.) 6:1, 6:1. Jej ostatnią rywalką będzie w sobotę Białorusinka Aryna Sabalenka (nr 2.).
Powiązane
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
1 godzina temu
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
6 godzin temu
Polityka klimatyczna UE to samobójstwo gospodarcze
6 godzin temu



![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)













