"Gierek przewraca się w trumnie". W Lotnisko w Radomiu im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 Roku
Zdjęcie: Opoka
W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie lotniska Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 Roku. „Uczynienie z nas patrona lotniska to dla nas piękny pomnik" – powiedział jeden z uczestników robotniczego zrywu, prezes Stowarzyszenia Radomski Czerwiec 76 Stanisław Kowalski.

3 lat temu
![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)















