Festyn Parafialny „Święto Serc/a – Otwarty Ogród”

jezuici.opole.pl 1 tydzień temu
W niedzielne popołudnie, aż do późnego wieczora, bawiliśmy się w ogrodzie na festynie parafialnym „Święto Serc/a”. Choć pogoda sprawiała nam spore niespodzianki, to bawiliśmy się znakomicie. Oglądaliśmy występ scholki ProMyki i młodzieży z Magis., tańczyliśmy, jedliśmy, rozmawialiśmy i śpiewaliśmy – czasem pod parasolami a czasem na placyku…zresztą co tu pisać…zobaczcie zdjęcia. Na festynie był również...
Idź do oryginalnego materiału