Eucharystia leczy najgłębszy głód
Zdjęcie: Opoka
„Komunia święta nie jest nagrodą za bezgrzeszne życie. Jest lekarstwem dla słabych” – przypomina ks. Przemysław Krakowczyk w komentarzu liturgicznym na portalu Opoka na uroczystość Bożego Ciała. Kapłan zwraca uwagę, iż Eucharystia nie jest symbolem ani religijnym zwyczajem, ale realnym spotkaniem z żywym Bogiem, który „stał się Chlebem”, by być najbliżej człowieka.

2 tygodni temu















