Edukacja zdrowotna w czasach kryzysu demograficznego. „Nie ma na to gorszego momentu”
Zdjęcie: Opoka
We wtorek w Kanale Zero odbyła się debata o edukacji zdrowotnej, która od września ma trafić do polskich szkół. Eksperci ostrzegali, iż wprowadzanie nowego przedmiotu w czasie, gdy Polska walczy z katastrofalną sytuacją demograficzną, jest absolutnie nieodpowiednie. Zamiast uczyć o macierzyństwie, ojcostwie i rodzinie, dzieci mają poznawać kwestie klimatu, zdrowia i seksualności, co zdaniem specjalistów, podważa tradycyjne wartości i ignoruje realne potrzeby społeczeństwa.

9 miesięcy temu




![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)






