Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień… od złożenia pierwszej Profesji przez naszą Grupę, to wyjątkowa Grupa, bo jesteśmy rozproszone po całej Polsce, po Stanach Zjednoczonych, zahaczyłyśmy też o Niemcy i Zambię 🙂 a spotykamy się często i jak mówią nasze Konstytucje, wykorzystujemy każdą okazję, by być razem. Czasem jest nas trzy, cztery, a czasem uda się spotkać w większej grupie. Tym razem, korzystając z przylotu naszych amerykańskich Sióstr, spotkałyśmy się w Bieszczadach. A tu cudna natura, świeże powietrze, nieustanne cykady, śpiew ptaków. W cieniu Smereka modliłyśmy się, odpoczywałyśmy i choćby rozpaliłyśmy ognisko. Bardzo radosny czas.
Matko naszego powołania, módl się za nami.













![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)







