Druga ofiara śmiertelna po domniemanym ataku w Lipsku. Sprawca był leczony psychiatrycznie
Zdjęcie: Opoka
Dwoje obywateli Niemiec, 63-letnia kobieta i 77-letni mężczyzna, zginęli w domniemanym ataku, do którego doszło w poniedziałek. W centrum Lipska mężczyzna wjechał samochodem w grupę ludzi. Według portalu dziennika „Die Welt” sprawca był bokserem i dzień wcześniej opuścił szpital psychiatryczny.

1 miesiąc temu






![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








