Droga krzyżowa na rowerach w Nowej Soli już po raz trzeci, coraz więcej uczestników
Zdjęcie: Rowerowa Droga Krzyżowa / Opoka
Już po raz trzeci z kapucyńskiej parafii pw. św. Antoniego w Nowej Soli wyruszyła Rowerowa Droga Krzyżowa. Tym razem 70 osób wyruszyło do Konotopu. W obie strony mieli do pokonania 50 km, choć jak podkreślają organizatorzy nie kilometry się tu liczą, ale doświadczenie duchowe.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








