Dotrzeć do oddalonych. Półtora tysiąca ludzi na dyżurach adoracyjnych
Zdjęcie: Opoka
„Naszym priorytetem jest formacja i misja. Wyzwaniem jest dotarcie do tych, którzy się oddalili” – stwierdza o. Marcin Zubik, polski redemptorysta pracujący od 13 lat w Argentynie. Jest jednym z ponad 50 członków Prowincji Warszawskiej, którzy aktualnie pracują poza granicami Polski w 9 krajach misyjnych.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








