„Doświadczyliśmy bliskości Boga i drugiego człowieka”. Dobiegło końca spotkanie młodych w Hartowcu
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W niedzielę 16 lipca w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Toruńskiej w Hartowcu zakończyły się trzydniowe rekolekcje dla młodzieży. Tegoroczne spotkanie młodych odbyło się pod hasłem „Ku innym, ku górze” (QQ = Q innym + Q górze).
Powiązane
Anielska moc
4 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
7 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
9 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
9 godzin temu











