„Doświadczaliśmy spotkania ze świętym człowiekiem”. Dominikanie zbierają świadectwa o o. Badenim
Zdjęcie: Opoka
„Chcemy, żeby ludzie nauczyli się tej wrażliwości na obecność Pana Boga, jaką miał o. Joachim Badeni. Mistycy są nam dziś bardzo potrzebni” – mówi Opoce o. Łukasz Woś, dominikanin. Dominikanie zachęcają do nadsyłania świadectw o o. Badenim, realizowane są przygotowania do rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego.

7 miesięcy temu


![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







