W dniach 8-10 maja w Płock odbywały się Dominikalia – wielkie święto ministrantów.
W tegorocznym wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele służby liturgicznej z: Czerwińsk nad Wisłą, Ełk, Legionowo, Suwałki, Żyrardów oraz Płock
Był to wyjątkowy czas wspólnej modlitwy, rozwoju duchowego, poznawania uroków Płocka oraz sportowej rywalizacji fair play. Uczestnicy mogli zmierzyć się w trzech dyscyplinach: piłce nożnej, tenisie stołowym oraz piłkarzykach.
Dominikalia były pełne radości, integracji i budowania pięknych relacji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom i organizatorom za stworzenie tak wspaniałej atmosfery!







![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








