Długi Polaków wzrastają. W pierwszym kwartale tego roku 5 tys. 352 osoby ogłosiły bankructwo
Zdjęcie: Opoka
W I kwartale br. o ponad 400 mln zł wzrosły zaległości Polaków; średnie zadłużenie to nieco ponad 19 tys. zł - wynika z danych Krajowego Rejestru Długów. W ciągu trzech miesięcy br. bankructwo ogłosiły 5 tys. 352 osoby, co odpowiada jednej trzeciej ich liczby w całym 2022 r. - dodano.

3 lat temu


![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














