Jak wam się wydaje lub może ktoś z was wie? Jesteśmy dla aniołów fascynujący czy mo
Dla aniołów jesteśmy fascynujący czy może tępe stworzenia?
2 miesięcy temu
Jak wam się wydaje lub może ktoś z was wie? Jesteśmy dla aniołów fascynujący czy mo
Powiązane
Bp Zadarko o migrantach: potrzeba ewangelicznego spotkania
1 godzina temu
I dzień konsystorza, jak będzie wyglądał?
2 godzin temu
„Fabryka Mebli Przyszłości: Technologie i ludzie”! 🪑🤖
2 godzin temu
Polecane
Binance traci dostęp do UE. Wiemy, co z pieniędzmi Polaków
1 godzina temu
OZE przyniesie gminie Jaworze oszczędności
2 godzin temu
Bezpieczny start wakacji? Hydropolis zaprasza na piknik
2 godzin temu

.webp)













