W jednej z najbardziej zsekularyzowanych części Europy katolicka diecezja Oslo ustanowiła nowe miejsce modlitwy za prześladowanych chrześcijan. W kościele św. Jana bp Fredrik Hansen pobłogosławił ikonę „Maryi, Matki prześladowanych chrześcijan”. To ósme takie miejsce na świecie związane z inicjatywą Nasarean.org i drugie w Skandynawii, po Sztokholmie.
Czytaj wszystko

















