„Czynem i prawdą”. Jubileusz 50-lecia kapłaństwa abp. Stanisława Gądeckiego
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Mszy dziękczynnej za 50 lat kapłaństwa przewodniczył w sobotę w katedrze w Poznaniu metropolita poznański, przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki. List z gratulacjami i błogosławieństwem przesłał jubilatowi papież Franciszek.
Powiązane
Pali się nasz kościół …
1 godzina temu
Serwis Radia Watykańskiego, 24 czerwca 2026
1 godzina temu
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
3 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
3 godzin temu
















