Czy naprawdę za wszystko mamy Panu Bogu dziękować?
Zdjęcie: Opoka
Dominikanin, o. Jacek Salij otrzymał niedawno list pełen gniewu na niedawno usłyszane kazanie: „Mówił ten ksiądz, iż mamy Bogu dziękować za wszystko, co na nas dopuścił w życiu, bo to na pewno jest po coś i ma służyć naszemu zbawieniu. Przyznam szczerze, iż szlag mnie trafia, jak słyszę takie bzdety, zwłaszcza z ust osoby, która normalnie może żyć i funkcjonować”.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








