"Czerwono–niebiescy" z Raków Częstochowa złożyli złoty medal Matce Bożej na Jasnej Górze
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Piłkarze złożyli Matce Bożej szczególne wotum - złoty medal Mistrzostw Polski! Zawodnikom, trenerowi i władzom klubu pogratulował przeor klasztoru.
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
40 minut temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
44 minut temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
52 minut temu
Papież z przesłaniem dla Polaków. "Wykorzystajcie je"
3 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
1 godzina temu



![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)












