Naszą modlitwę, w kolejnym nabożeństwie do Matki Bożej, 13 czerwca, rozpoczęliśmy nowenną na Zjawieniu. Następnie rozważając Boleści Matki Bożej wyruszyliśmy do sanktuarium. Modlitwie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Marcin Czajka – proboszcz z parafii we Wrzawach.
W czasie Mszy św. kaznodzieja wskazał na trzy istotne elementy naszej drogi ku niebu. Pierwszy to „trzeba się modlić i to nieustannie. Modlitwa jest wzajemnością między Bogiem a człowiekiem. Modlić się nieustannie może tylko ten kto przekonał się w swoim życiu, iż Bóg go kocha i chce na te miłość odpowiadać swoim sercem’.
Drugim elementem naszej drogi do nieba jest czynienie pokuty za siebie i innych. Trzeci to unikanie grzechu. „Unikać z grzechu to schodzić z linii ciosu. Bokser nie może uciec z ringu. My nie możemy uciec z tego placu boju którym jest życie. Tym co nam pomóc jest żywa pamięć o tym, iż Bóg mnie kocha i ja chcę na tę Bożą miłości odpowiedzieć”.
Dziękujemy wszystkim za obecność modlitwę. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo 13 lipca.








![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)









