Tradycyjnie w Święto Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zgromadziliśmy się w naszym kościele, aby wsłuchując się w obietnice Pana Jezusa czerpać łaski, których On szczególnie w tym czasie pragnie udzielać.
Czerpaliśmy ze zdroju Miłosierdzia
florian.sosnowiec.pl 2 miesięcy temu
Powiązane
I dzień konsystorza, jak będzie wyglądał?
1 godzina temu
„Fabryka Mebli Przyszłości: Technologie i ludzie”! 🪑🤖
1 godzina temu
Polecane
Bezpieczny start wakacji? Hydropolis zaprasza na piknik
1 godzina temu
Z komory fermentacyjnej do samolotu
3 godzin temu


















