Co robi Prezydent w lesie? Sprząta!
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Dbajmy o lasy, nie zostawiajmy w nich śmieci, nie zostawiajmy w nich tego, co jest dla lasów niebezpieczne - apelował we wtorek prezydent Andrzej Duda, który wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wziął udział w akcji "sprzątaMY" na terenie Nadleśnictwa Ostrołęka.
Powiązane
Włochy: cztery osoby zmarły w wyniku ekstremalnych upałów
1 godzina temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
1 godzina temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
2 godzin temu
Pali się nasz kościół …
4 godzin temu
Serwis Radia Watykańskiego, 24 czerwca 2026
4 godzin temu


















