Co nam mówi Matka Boża z Kibeho? O jedynych uznanych objawieniach w Afryce
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W święto Nawiedzenia NMP 31 maja br. mija 20 lat od otwarcia sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kibeho, którego dokonał prefekt Kongregacji Ewangelizacji Narodów kard. Crescenzio Sepe.
Powiązane
Narodowa Pielgrzymka Węgrów w Łagiewnikach
2 godzin temu
Polecane
BlackRock wykonał duży ruch. Co planuje dalej?
1 godzina temu
Weteran kryptowalut wskazuje, kiedy Bitcoin osiągnie dno
3 godzin temu

![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)














