Cicha samotność. O stracie u osób starszych
5 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Święta potrafią przypomnieć o tym, czego już nie da się odzyskać: o relacji, której brakuje, i o codzienności, która się zmieniła. U osób starszych samotność nie zawsze oznacza brak kontaktów, raczej brak poczucia bycia naprawdę „z kimś”.
Powiązane
W Kościele wykończy nas stanowość i lekceważenie kobiet
1 godzina temu
Mozaika Matki Bożej Gietrzwałdzkiej będzie w Watykanie
1 godzina temu
Moc słowa i dotyku – jak uzdrowienie prowadzi nas do służby
10 godzin temu
Polecane
Rajcza: Nie chcemy wymierać w skansenie!
2 godzin temu


















