Chór 'Canticum Novum' posumował roczną pracę

materdolorosa.pl 16 godzin temu
Specjalnym koncertem, w niedzielę 21 czerwca, parafialny chór „Canticum Novum” podsumował całoroczną pracę artystyczną. Proboszcz parafii ks. Eugeniusz Burzyk podziękował dyrygentowi i organiście Zdzisławowi Kołodziejowi oraz chórzystom za wysiłek i czas
Idź do oryginalnego materiału