„Bóg jest obok i trzyma mnie za rękę”. Historia utraty dziecka
stacja7.pl 3 lat temu
Zdjęcie: Aleksandra swiadectwo
Katarzyna Supeł-Zaboklicka: Jak to jest, gdy mówi się, iż jest się mamą trójki synów, a w niebie pozostało jedno dzieciątko… Aleksandra: Myślę, iż dla każdej mamy ciąża to jest dzieciątko, to jest skarb, dar z nieba. To się...
Powiązane
Słowo do Słowa, 23 czerwca 2026
6 godzin temu
Rafał Leśkiewicz w „Gościu Wydarzeń”. Oglądaj od 19:15
6 godzin temu
Papież: Bóg patrzy w serce, a nie w telefon komórkowy
6 godzin temu
Kard. Parolin: nie lękajcie się odważnych wyborów
7 godzin temu
„Prymicje” à la Smarzowski
7 godzin temu
Polecane
„Kowal zawinił Cygana powiesili”
9 godzin temu


















