Bierzmowanie w Wiśniowej

3 lat temu
- Proście Matkę Najświętszą, byście zawsze byli Jej dobrymi dziećmi - mówił abp Marek Jędraszewski podczas bierzmowania w parafii św. Marcina w Wiśniowej.
Idź do oryginalnego materiału