Bezdomność zaczyna się w młodym wieku, a państwo wciąż nie nadąża za problemami osób młodych
2 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Bezdomność zaczyna się w dzieciństwie – podkreśla Agnieszka Sikora z fundacji Po Drugie. Jej zdaniem młodzi ludzie, trafiający na ulicę to wynik niewystarczających starań systemu.
Powiązane
Bp Zadarko o migrantach: potrzeba ewangelicznego spotkania
1 godzina temu
I dzień konsystorza, jak będzie wyglądał?
2 godzin temu
„Fabryka Mebli Przyszłości: Technologie i ludzie”! 🪑🤖
2 godzin temu
Polecane
Binance traci dostęp do UE. Wiemy, co z pieniędzmi Polaków
1 godzina temu
OZE przyniesie gminie Jaworze oszczędności
2 godzin temu
Bezpieczny start wakacji? Hydropolis zaprasza na piknik
2 godzin temu

.webp)













