„Będę chciała być blisko ludzkich spraw”. Marta Nawrocka pierwszą damą RP
Zdjęcie: Opoka
Wraz z objęciem urzędu prezydenta RP przez Karola Nawrockiego jego małżonka będzie pełnić funkcję Pierwszej Damy. Jak powiedziała w wywiadzie, planuje skupić się na działaniach w obszarze walki z hejtem, ochrony dzieci i młodzieży w świecie cyfrowym. „Nie może być przyzwolenia na hejt w przestrzeni publicznej, zwłaszcza gdy dotyka dzieci” – powiedziała Marta Nawrocka.

10 miesięcy temu














![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)