Abp Wojda w Rzymie: chrześcijanie pierwszych wieków potrafili pokazać prawdziwą nadzieję swoim życiem
Zdjęcie: Opoka
W rzymskim kościele na Kapitolu abp Tadeusz Wojda przypomniał dziś, iż to tu właśnie VI w. w miejscu świątyni Junony powstała chrześcijańska kaplica „by czcić Pana Boga, Zwycięzcę, który przynosi nadzieję, bo żaden z bogów starożytnych tej nadziei nie przynosił. Także do nas Jezus mówi: idź na cały świat i głoś Ewangelię”.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









