Na Jasnej Górze z udziałem polskich biskupów odbyły się główne uroczystości ku czci Matki Bożej Królowej Polski. To jeden z największych odpustów gromadzących tysiące pielgrzymów – Polaków z Polski i spoza jej granic. Mszę św. celebrował przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski arcybiskup Tadeusz Wojda. W homilii przypomniał, iż Maryja wzywa nas do powrotu do wiary głęboko zakorzenionej w naszej historii, tradycji i tożsamości.
Czytaj wszystko







![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








