Abp Wojda apeluje: 11 kwietnia módlmy się o pokój w jedności z papieżem Leonem XIV
Zdjęcie: Abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański, przewodniczący KEP / Opoka
Przewodniczący Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC zaapelował do duszpasterzy oraz wiernych Kościoła katolickiego w Polsce, aby dzień 11 kwietnia 2026 r., stał się szczególnym czasem modlitwy o pokój w jedności z Ojcem Świętym Leonem XIV.

2 miesięcy temu





![„Szklanka dobrej rozmowy”: Bóg przychodzi inaczej, niż się spodziewasz [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/slider-do-misyjne-pl.png)









