Abp Galbas: Warszawa jest dziś miastem misyjnym. 85 proc. mieszkańców nie chodzi do kościoła
Zdjęcie: Opoka
Warszawa potrzebuje dziś misjonarzy – podkreślił abp Adrian Galbas w uroczystość Objawienia Pańskiego. Arcybiskup życzył, aby wierni każdego dnia „szli w orszaku Trzech Króli – nie przebrani za chrześcijan, ale jako chrześcijanie”. Hierarcha wskazał, iż najskuteczniejszą formą ewangelizacji jest świadectwo życia.

5 miesięcy temu

















