Abp Depo do młodych: budujcie na Chrystusie!
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Budujcie na Chrystusie – powiedział abp Wacław Depo, który celebrował wieczorem, 29 maja Mszę świętą w kościele Chrystusa Odkupiciela w Końskich w diecezji radomskiej. W czasie liturgii metropolita częstochowski udzielił sakramentu bierzmowania grupie młodzieży.
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
32 minut temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
36 minut temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
43 minut temu
Papież z przesłaniem dla Polaków. "Wykorzystajcie je"
2 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
1 godzina temu



![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)












