
Jezus uczniów swych nazywa braćmi swymi. Po wydarzeniach opuszczenia Go. On jest "związany" z nimi (z nami). To owo "bracia moi" jest jak słowo rozgrzeszenia (zasłyszałam gdzieś ostatnio to porównanie).
"Tam Mnie zobaczą" - jest obietnicą dla mojej codziennej Galilei...






![„Szklanka dobrej rozmowy”: Bóg przychodzi inaczej, niż się spodziewasz [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/slider-do-misyjne-pl.png)









