
5 lat Domu Nadziei….
Z wdzięcznością i wzruszeniem wspominamy ten piękny czas – pięć lat, w których Dom Nadziei stał się miejscem spotkania, służby i miłości bliźniego.
Składamy serdeczne ukłony Księdzu Biskupowi Andrzejowi, Siostrom posługującym na co dzień, wszystkim Wolontariuszom oraz osobom wspierającym to dzieło. To dzięki Waszej modlitwie, pracy i sercu, Dom Nadziei rozkwita i niesie pomoc tym, którzy jej potrzebują.
Dzisiaj świętujemy – na śniadanie czekało na nas pyszne leczo i tort ( dziękujemy OSOBOM, które to przygotowały). To proste znaki euforii i wdzięczności za to, iż jesteśmy razem.
Było piękne przedstawienie, przygotowane przez Panią Olę i Podopiecznych.
Zapraszamy – przyjdź, zobacz, doświadcz wspólnoty i stań się częścią tego dzieła. Zostań Wolontariuszem Domu Nadziei – Twoje ręce i serce mogą zmieniać życie innych.















![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)



