37-latek zmarł z wychłodzenia przy trasie S61. Jest akt oskarżenia wobec współtowarzyszy podróży

1 dzień temu
Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia ws. śmierci z wychłodzenia 37-latka z Łomży. W styczniową, mroźną noc jego współtowarzysze podróży zostawili go bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Po tygodniu ciało mężczyzny odnaleziono w...
Idź do oryginalnego materiału