„13 h z Gdańska do Warszawy. To nie jest normalne”. Wstrząsająca relacja znanej proliferki z S7
Zdjęcie: Opoka
„Dzielę się z Państwem tym, co wczoraj (i dziś) przeżyłam, wracając S7 z Gdańska do Warszawy. Z pełną odpowiedzialnością mówię: indolencja państwa spowodowała, iż tysiące ludzi były w zagrożeniu zdrowia i życia. Zagrożone były całe rodziny uwięzione godzinami w samochodach bez żadnej pomocy!” – relacjonuje na Facebooku Kaja Godek.

5 miesięcy temu
![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)















