
Będzie sądził (mniemał), iż oddaje cześć Bogu... Dzisiejsza perykopa jest mi jakimś pocieszeniem, kiedy słyszę i widzę, jak niektórzy (katolicy) dziś sądzą (i mniemają), iż pogarda i hejt na swoich braci w wierze (różniących się od nich) jest obroną prawdziwej wiary...
Jezu, dawaj swego Ducha i ucz nas miłości!
Fot. pod katedrą szczecińską, dla uśmiechu i nie tylko...







![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








